wtorek, 28 maja

Top 5 pilników do stóp

Dbanie o stopy dla wielu z nas jest sprawą wybitnie trudną. Jest to spowodowane brakiem czasu na odwiedzenie salonu kosmetycznego a co dopiero z zajęciem się tym problemem na własną rękę. W efekcie tego doprowadzamy stopy do takiego stanu, że wstydzimy się wyglądu naszych stóp. Jest jednak ratunek. Na rynku dostępne są urządzenia, który ułatwią ci szybką pielęgnację, której efekty będą długo widoczne. Tym swoistym kołem ratunkowym jest elektroniczny pilnik do stóp.

Z pewnością wiele z was zastanawia się, czy warto go kupić oraz, czy zastąpi on profesjonalny zabieg w salonie kosmetycznym. Poniżej zamieszczamy ranking najlepszych elektronicznych pilników do stóp. Zapraszamy do lektury. Znajdziesz w nim opis parametrów technicznych oraz ich funkcjonalności. Mamy nadzieję, że nasz ranking pomoże Ci w podjęciu decyzji.

Gotie GPL-200R

Omawiane urządzenie jest ułatwieniem dla osób chcących zadbać o swoje pięty. Dzięki niemu osiągniesz efekt jedwabiście gładkiej skóry. Gotie GPL-200R posiada dwie głowice pracujące względem siebie w sposób niezależny. Dzięki niemu bez problemu pozbędziesz się zrogowaciałego naskórka. Rolki posiadają różne grubości mikroziaren. Pozwala to na dostosowanie mocy ścierania do aktualnego stanu stóp. Zasilanie urządzenia jest akumulatorowo-sieciowe. Dzięki temu nie musisz często wymieniać baterii, a zabieg możesz wykonać w trybie akumulatorowym bez kabla sieciowego, który może przeszkadzać. Gotie GPL-200R to dobry sprzęt w atrakcyjnej cenie.

Remington Reveal CR6000

Zaletą tego pilnika jest to, że może być używany na sucho oraz na mokro. Na obudowie zamocowano antypoślizgowy uchwyt, co ułatwia jego trzymanie. Jest to ważna zaleta, gdyż ułatwia używanie pilnika w wannie lub pod prysznicem. Remington Reveal CR6000 został wyposażony dwie stożkowe nakładki. Jedną gruboziarnista i druga bardzo gruboziarnista. Każda z nich pokryta jest powłoką antybakteryjną, co sprawia, że użytkowanie urządzenia jest bezpieczne i higieniczne. Różne grubości ziaren na powierzchniach ściernych pozwalają na dostosowanie mocy ścierania do aktualnego stanu stóp. Dodatkowo producent udostępnia w zestawie specjalną szczotkę z naturalnym włosiem, która ma za zadanie delikatne złuszczanie naskórka, przy jednoczesnym przyjemnym uczuciu masażu, które pozwala się zrelaksować podczas zabiegu. Remington Reveal CR600 to urządzenie z górnej półki, które polecamy osobom, które chcą zainwestować w sprzęt wysokiej klasy.

Sencor Spe 4112VT

Zaleta urządzenie jest to, że posiada wyjątkowo trwały kamień ścierny. Daje to gwarancję długości użytkowania tego sprzętu. Sencor Spe 4112VT posiada wygodny i ergonomiczny kształt pozwalający na dotarcie do najbardziej trudnodostępnych miejsc na Twoich stopach. Pilnik jest idealnym wyborem dla osób często podróżujących, gdyż zasilany jest bakteryjne. Użytkować go możesz więc w każdym miejscu. Efekty zabiegów są doskonałe. Pilnik pozostawia skórę sto gładką i delikatną. W zestawie znajduje się również końcówka z delikatną szczoteczką. Która służy do pielęgnacji wrażliwych partii stóp.

Sprawdź usługi:

Dahlia Esperanza

Zakup tego urządzenia nie nadwyręży nas finansowo. Jednocześnie świetnie zaopiekuje się Twoimi stopami, szybko usuwając zrogowaciały naskórek. Pilnik posiada unikatowy wałek ścierny. Może on się obracać aż trzydzieści razy na sekundę. To znacznie skraca zabiegi. Dahlia Esperanza posiada zasilanie bateryjne, dzięki czemu może być stosowane w dowolnym miejscu. Urządzenie jest niezwykle bezpiecznie, a jednocześnie usuwa zrogowaciały naskórek. Efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas. Będziesz mogła pochwalić się aksamitnymi i gładkimi stopami. Zdecydowanie musisz je mieć w swojej łazience. Jego niewątpliwą zaletą jest niska cena, ale też relacja ceny do jakości wykonywanego zabiegu. Warto poważnie się zastanowić nad zakupem Dahlia Esperanza.usunięcie-modzeli-Szczecin

Scholl Velvet Smooth Wet&Dry

To urządzenie pochodzi od wiodącej firmy na rynku urządzeń podologicznych. Można go stosować na sucho na mokro. Ta druga opcja jest ważna, gdyż możemy pilnik stosować bezpiecznie podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem. Pilnik posiada zasilanie akumulatorowe. Ładowanie jego może odbywać się przy pomocy podstawki do ładowania indukcyjnego. W zestawie znajdują się wymienione głowice, które pozwalają dobrać odpowiednio do stanu naszych stóp. Scholl Velvet Smooth Wet&Dry posiada możliwość wykonania zabiegu z dwoma prędkościami obrotu głowicy. Dzięki czemu nawet najtwardszy naskórek zostanie usunięty dokładnie. Urządzenie posiada ergonomiczny kształt, co sprawia, że z łatwością dotrzesz do każdego zakamarka stopy. Omawiany pilnik dostaniesz bez problemu w drogeriach, marketach czy sklepach z elektroniką.

Podsumowanie

Elektryczny pilnik do stóp na pewno przyda się w każdym domu. Pomoże szybko i bezpiecznie doprowadzić Twoje stopy do stanu, z którego nie będziesz się wstydzić. Szczególnie jeżeli lubisz poruszać się bez ich okrycia. Mamy nadzieję, że powyższy ranking pomoże Ci w rozeznaniu z ofertą tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Oczywiście nie są to wszystkie pilniki do stóp dostępne w sklepach. Postaraliśmy się zamieścić w nim pięć naszym zdaniem wartych polecenia urządzeń.