wtorek, 28 maja

Wypożyczalnia samochodów ze Szczecina

Wypożyczalnia samochodów ze Szczecina – przyjeżdżając do Szczecina w interesach lub jako turyści, wielu boryka się z problemem swobody poruszania się po mieście. Krótkoterminowy, średnioterminowy lub długoterminowy wynajem samochodów to najlepsza alternatywa dla transportu publicznego lub taksówek. Jednocześnie zyskujesz pełną swobodę poruszania się: możesz samodzielnie zaplanować trasę, nie uzależniając się od rozkładu jazdy autobusów czy godziny przybycia samochodu.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie https://automaks.pl/ działa w tym segmencie rynku od wielu lat. W tym czasie powstała rozbudowana flota nowoczesnych pojazdów oraz zorganizowano usługę wysyłkową. Możesz złożyć wniosek i wynająć samochód dzwoniąc do naszego biura lub kontaktując się z nami przez Internet. Nie przegap wyjątkowej szansy na wynajęcie taniego samochodu w wymaganej klasie!

Flota wypożyczalni samochodów w Szczecinie

Obecnie posiadamy pojazdy różnych marek, klas i cen: od najbardziej podstawowych modeli po luksusowe.

W naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie istnieje możliwość wypożyczenia:

 • Auta w klasie: ekonomicznej, średniej, biznesowej, premium (klasa VIP), SUV-y, mini vany, dostawcze.

Możesz wybrać:

 • Samochód z silnikiem diesla lub benzyną, z osprzętem gazowym, a nawet samochód elektryczny.
 • Samochód wyposażony w manualną skrzynię biegów lub automatyczną skrzynię biegów.
 • Kompaktowy miejski sedan, przestronny kombi z ogromnym bagażnikiem lub potężny crossover z napędem na wszystkie koła, który nie boi się jazdy w terenie.
 • Samochód wyposażony w czujniki parkowania, klimatyzację, komputer pokładowy i inne przydatne funkcje.

Samochód udostępniamy na dowolny okres na życzenie klienta: od jednej dobry do 24 miesięcy.  W razie potrzeby nasz personel zorganizuje transfer z lotniska lub spotka się z Tobą i Twoimi partnerami biznesowymi na dworcu kolejowym. Wynajęty samochód klasy exclusive z pewnością wpłynie pozytywnie na Twój wizerunek. Pomożemy z transportem przy organizacji wycieczek, konferencji, wesel, jubileuszy i innych imprez na dużą skalę.

Wynajem samochodu w klasie biznesowej

Wypożyczalnia samochodów ze Szczecina
Wypożyczalnia samochodów ze Szczecina

Wynajem pojazdów klasy biznes to jedna z usług świadczonych przez naszą wypożyczalnię samochodów w Szczecinie. Jest niezbędny na specjalne imprezy, na które nie nadają się samochody klasy ekonomicznej i średniej, a potrzebujesz naprawdę wygodnego samochodu klasy premium. Optymalne rozwiązanie na wyjazdy miejskie, pozamiejskie i zagraniczne, do spotkań z gośćmi i partnerami biznesowymi z lotniska, a także do robienia zdjęć i kręcenia filmów. Samochody klasy biznes wynajmowane są zarówno do organizacji podróży służbowych i spotkań, jak i do użytku osobistego. Wszystkie prezentowane auta są w idealnym stanie technicznym, są czyste i ubezpieczone. Nasi pracownicy są zawsze gotowi pomóc w wyborze odpowiedniego transportu do konkretnych celów. Jesteśmy gotowi wyposażyć każdy samochód w niezbędne  dodatki: fotelik samochodowy, router Wifi, lodówkę samochodową, rejestrator DVR, nawigację. Cenimy naszą reputację i zawsze zwracamy uwagę na potrzeby i życzenia wszystkich naszych klientów.

Powody, aby wynająć u nas samochód:

 • Wsparcie, pomoc drogowa 24 godziny na dobę.
 • Przystępne ceny.
 • Minimalny czas na załatwienie formalności.
 • Pełne ubezpieczenie.
 • Dostawa auta do klienta.
 • Technicznie sprawne samochody.
 • Wymiana pojazdu w przypadku awarii.

Warunki wynajmu w wypożyczalni samochodów w Szczecinie

Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie oferuje każdemu klientowi komfortowe warunki wynajmu. Posiadamy system wstępnej rezerwacji samochodów, który gwarantuje dostarczenie wybranego pojazdu dokładnie na czas. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, za pośrednictwem formularza online na stronie.

Wynajem samochodu odbywa się na następujących warunkach:

 • W przypadku wynajmu samochodów klasy ekonomicznej, średniej lub biznesowej wiek klienta to co najmniej 21 lat.
 • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu co najmniej jeden rok.
 • Do zawarcia umowy potrzebny jest dowód osobisty lub paszport, oraz prawo jazdy (wydane poza granicami Polski, musi spełniać wymogi UE).

Pojazd odbierany w naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie jest zatankowany do pełna. I oddając go należy również zadbać o taki stan paliwa. Oczywiście wynajęty pojazd musi być oddany w identycznym stanie, w jakim go odebraliśmy. Ewentualne stwierdzone usterki będą pokrywane ze środków klienta. Jeżeli w umowie zawarto limit kilometrów, to jego przekroczenie wiąże się z wyższą cena za dobę. Jeżeli kierowca otrzyma mandaty pokrywa je z własnej kieszeni.

Nasze atuty i korzyści

W sprawach współpracy z klientem kierujemy się zasadami partnerstwa, co daje wiele korzyści.

Zawierając umowę najmu z naszą wypożyczalnią samochodów w Szczecinie masz pewność, że:

 • Każdy samochód jest w pełni sprawny technicznie, regularnie przechodzi planowy przegląd.
 • Dostarczymy w pełni zatankowany samochód.
 • w razie potrzeby otrzymasz dodatkowe wyposażenie, takie jak fotelik dziecięcy lub nawigator GPS.
 • Całodobowa pomoc techniczna będzie zawsze w kontakcie, gdziekolwiek jesteś.
 • Przy płatności będziesz zobowiązany jedynie do zapłaty kwoty określonej w umowie, wykluczone są dodatkowe prowizje i inne ukryte płatności.

Wynajem samochodu w naszej firmie jest opłacalny, wygodny i bezpieczny. Wypróbuj i przekonaj się! sam!