sobota, 13 lipca

Rolety zewnętrzne w Krakowie

Sprzedawane rolety zewnętrzne w Krakowie chronią dom lub biuro przed chłodem przenikającym na zewnątrz zimą i przed palącym słońcem latem. Niezależnie od pory roku chronią szyby przed kurzem, śniegiem, ulewnym deszczem i silnym wiatrem, znacznie tłumią hałas dochodzący z ulicy i stanowią poważną barierę dla włamywaczy. Oferowane są rolety zewnętrzne: podtynkowe, natynkowe, nadstawne.  

Walory rolet zewnętrznych w Krakowie

Eleganckie rolety zastąpiły drewniane żaluzje i żelazne kraty, łącząc w sobie funkcje ochronne i stylowy wygląd. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się rolety zewnętrzne w Krakowie, których konstrukcja i zasada działania są identyczne z konstrukcjami rolet wewnętrznych. Rolety wykonane są z ekologicznego metalu – aluminium. Mając wiele rolet na oknach i drzwiach domu, zawsze możesz wygodnie zarządzać grupami rolet, które będą się zamykać lub otwierać w tym samym czasie. Zastosowanie najlepszych nowoczesnych materiałów pozwala nam sprzedawać mocne i trwałe produkty, które przetrwają wiele lat, a nowe technologie zapewniają nieprzerwaną pracę w każdej temperaturze zewnętrznej.

Do czego służą rolety zewnętrze w Krakowie?

Dziś klienci mogą zaufać sprzedawanym roletom zewnętrznym w Krakowie w różnych rozmiarach i kształtach, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w domach, biurach, magazynach i obiektach przemysłowych do zabezpieczania otworów okiennych i drzwiowych.

Zalety ich instalacji zapewniają takie cechy, jak:

 • Wysoki stopień ochrony i komfortu.
 • Prostota i łatwość użytkowania.
 • Szeroka gama rozwiązań projektowych.
 • Długa żywotność.
 • Możliwość zamontowania w różnych otworach i warunkach.
Rolety zewnętrzne w Krakowie
Rolety zewnętrzne w Krakowie

Rolety zewnętrze w Krakowie wykonane są na bazie lameli aluminiowych. Ich siła jest różna. Zależy to od przeznaczenia danego typu rolet: do montażu na oknach w celu ochrony przed hałasem i opadami stosuje się minimalną stabilność. Do izolacji termicznej i ochrony przed niepowołanym wtargnięciem na drzwi wejściowe stosuje się systemy o zwiększonej grubości i wytrzymałości. Niezależnie od tego, jaki typ wybierzesz, dla wygodnego sterowania roletami możesz wybrać napęd mechaniczny lub elektryczny do ręcznego lub automatycznego otwierania. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości.

Dodatkowo, instalując rolety zewnętrzne na kilku oknach lub drzwiach swojego domu, możesz ustawić sterowanie grupowe, za pomocą którego wszystkie rolety będą się zamykać/otwierać jednocześnie. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów pozwala na tworzenie trwałych produktów o długiej żywotności, a innowacyjne technologie zapewniają nieprzerwaną pracę w każdych warunkach atmosferycznych.

W rozwiązaniach kolorystycznych konstrukcji roletowych znajdują się nie tylko klasyczne odcienie bieli, beżu czy szarości, ale także wiele innych: kolory srebrny, grafitowy, niebieski, zielony, czerwony i drewnopodobny. Roletę i skrzynkę można montować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Główne korzyści z rolet zewnętrznych w Krakowie:

 • Zabezpieczenie przed włamaniem.
 • Ochrona przed wpływem opadów i kurzu.
 • Izolacja wiatrowa i akustyczna.
 • Oszczędzanie energii elektrycznej.
 • Wygodne zarządzanie.
 • Estetyczne przekształcenie elewacji.

Nowoczesne rolety zapewniają ochronę przed wtargnięciem osób trzecich. Profile zewnętrzne tych konstrukcji wykonane są z trwałych metali. Ponadto ważną funkcją rolet zewnętrznych w Krakowie jest ochrona pomieszczeń przed opadami, kurzem i hałasem. Montaż rolet na oknach zapewnia oszczędność energii, ponieważ nie ma potrzeby dużej intensywności użytkowania grzejników czy klimatyzatorów. Rolety ściśle przylegają do siebie, utrzymując optymalną temperaturę w pomieszczeniu.

Rolety zewnętrzne spełniają wymogi bezpieczeństwa środowiskowego. W produkcji nowoczesnych konstrukcji ochronnych wykorzystywane są materiały ognioodporne. Przed zakupem rolet  do okien zapraszamy do zapoznania się z ich możliwościami i skorzystania z profesjonalnego doradztwa naszych specjalistów.

Od czego zależy koszt rolet zewnętrznych w Krakowie?

Na koszt rolet zewnętrznych w Krakowie wpływa wiele parametrów: jakość profilu, warunki techniczne, rozmiar, ekskluzywność dzięki indywidualnemu doborowi kolorów. A także rodzaj kontroli, dostępność dodatkowych akcesoriów do automatyzacji systemu. Czy istnieje różnica między roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi? Czy ma to wpływ na koszt? Niezależnie od tego, jakie rolety wybrałeś – zewnętrzne czy wewnętrzne, ich koszt może być taki sam pod warunkiem, że wymiary, kolory i rodzaj sterowania są identyczne. Główny wpływ na koszt to: rodzaj pokrycia, rozmiar lameli, typ profilu, parametry skrzynki, kompletny zestaw mechanizmu sterującego.

Gdzie można kupić rolety zewnętrzne w Krakowie?

Warto zamówić rolety zewnętrzne w Krakowie wraz z ich montażem w naszej firmie, cieszącej się dobrą opinią na rynku systemów ochronnych i świadczącej takie usługi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zakupione rolety będą wysokiej jakości i będą odpowiadały deklarowanym właściwościom. W naszej firmie możesz kupić rolety zewnętrzne doskonałej jakości i w przystępnych cenach. U nas zawsze czeka cała gama różnorodnych rolet do okien i drzwi w różnych kolorach i wzorach. Dodatkowo możesz złożyć zamówienie bezpośrednio na stronie i wysłać zapytanie o wycenę rolet zewnętrznych.