piątek, 14 czerwca

Pozycjonowanie w Warszawie

Pozycjonowanie w Warszawie to działanie długoterminowe, na które składa się wiele czynności i etapów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej strony internetowej oraz szeroko zakrojonym działaniom – zarówno SEO, które odbywają się na stronie internetowej, jak i te które odbywają się poza nią można uzyskać pierwsze efekty w ciągu trzech miesięcy od rozpoczęcia prac.

Firmy będące klientami agencji SEO wyraźnie notują wyższą widoczność w wynikach wyszukiwania i lepsze pozycje dla fraz kluczowych z potencjałem do zwiększenia ruchu, a co za tym idzie większej sprzedaży produktów lub usług. Specjaliści SEO są punktem wzrostu dla Twojego biznesu, przeanalizują Twoją firmę i zaproponują najlepszą opcję wdrożenia w Internecie.

Zakres pozycjonowania w Warszawie

Na zakres pozycjonowania w Warszawie składa się:

 • Prawidłowy dobór fraz kluczowych, ponieważ w toku działań Google wskazuje coraz więcej nowych słów kluczowych, które następnie są analizowane i poprawiana jest ich pozycja.
 • Audyt SEO, w tym analiza strony pod kątem optymalizacji i linków zwrotnych.
 • Kompleksowa optymalizacja strony www: dodawanie i optymalizacja treści (content marketing) zgodnie z wytycznymi i zaleceniami Google, pozyskiwanie wartościowych linków z zewnętrznych portali, blogów i katalogów. Stała analiza efektów, czyli pozycji fraz kluczowych oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwania.
 • Analiza konkurencji. Dwa najważniejsze cele pozycjonowania to: osiągnięcie jak najwyższej pozycji dla większej liczby fraz kluczowych w zwykłych wynikach wyszukiwania i zwiększenie ruchu oraz konwersji na Twojej stronie internetowej.

Pozycjonowanie w Warszawie – co zawiera usługa?

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, konieczne jest wdrożenie i połączenie szeregu działań, które to umożliwią.

Skuteczne i profesjonalne połączenie tych elementów gwarantuje wysokie pozycje i znacznie większy ruch na stronie:

 • Kompleksowa optymalizacja strony, w tym poprawa jej struktury, przyspieszenie ładowania lub dostosowanie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.
 • Projektowanie pod kątem treści oraz innych elementów dodających wartości i wiarygodności jest czynnością ciągłą, ponieważ strony „na żywo” są lepiej postrzegane przez Google.
 • Budowanie linków, czyli pozyskiwanie wartościowych linków, content marketing, który ma dostarczać potencjalnym klientom przydatnych informacji.

Agencja SEO zajmująca się pozycjonowaniem w Warszawie stworzy naprawdę sprzedającą się stronę internetową. Zajmuje się nie tylko tworzeniem, ale także promocją stron, dlatego nawet na etapie projektowania od razu podejmowane są kroki, aby Twoja strona www była nie tylko spektakularna, ale także skuteczna. Wraz z rozwojem Twojej firmy i potrzebami, strona zostanie sfinalizowana pod dowolne zadanie, zintegrowanie z CRM (zarządzanie relacjami z potencjalnymi klientami), zoptymalizowanie pod kątem wyszukiwarek. Za pomocą grup i stron biznesowych możesz przedstawić swój projekt lub markę zróżnicowanej publiczności na Facebook, stworzyć społeczność kupujących i skalować swój biznes. Natomiast bycie na Instagramie jest dziś prostym nawykiem dla każdego, kto ma smartfona.

Prowadzenie pozycjonowania w Warszawie w różnych obszarach biznesu

Pozycjonowanie w Warszawie
Pozycjonowanie w Warszawie

Specjaliści SEO posiadają wiedzę dzięki analizie rynku, wiedzą skąd pozyskiwać aplikacje, w jaki sposób zamienić ich w klientów i jakie pozycjonowanie wybrać dla Ciebie. Wykorzystują każdą okazję, aby przyciągnąć klientów do Twojej firmy. Wyciskają maksimum z sieci społecznościowych, a w razie potrzeby wychodzą poza nie. Dostarczany jest miesięczny raport z wykonanej pracy, wskazujący wydatki budżetowe i kluczowy wskaźnik efektywności działań.

Podczas pozycjonowania w Warszawie specjaliści patrzą na stronę nie tylko pod kątem tego, w jakiej pozycji się znajduje, ale w jaki sposób pozyskuje klientów, pomagają obliczyć konwersję i doradzają w zakresie poprawy użyteczności, struktury i elementów sprzedażowych. Oferują pełen zakres prac związanych z promocją stron różnego typu w wyszukiwarce Google. Tworzą unikalną strategię, zoptymalizują zasób pod kątem parametrów technicznych, opracują treść i użyteczność – jednym słowem zrobią wszystko, aby Twoja strona www znalazła się w czołówce wyszukiwarek.

Jakie są atuty pozycjonowania w Warszawie?

 • Zapewniamy klientowi dostęp do systemów analitycznych, a także regularnie przygotowujemy raporty z wykonanych prac oraz ich końcowych efektów. W trakcie współpracy odpowiadamy na wszystkie pytania.
 • Nasi specjaliści monitorują wszelkie zmiany w algorytmach wyszukiwania, biorąc je pod uwagę przy realizacji strategii promocji SEO i interakcji z innymi narzędziami marketingowymi.
 • Nie tylko pozycjonujemy strony internetowe w wynikach wyszukiwania, ale również pracujemy nad świadomością marki poprzez interakcję z zapotrzebowaniem na informacje (content marketing) i zarządzaniem reputacją (SERM) firmy.
 • Do każdego z projektów przygotowywana jest indywidualna strategia promocji SEO, oparta na celach klienta. Poziom naszej wiedzy pozwala nam uniknąć szablonowych rozwiązań.

Standardowa praca to dla nas program minimum. Nieustannie poszukujemy punktów wzrostu, testujemy nowe narzędzia, doskonalimy strategię promocji i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby projekt się rozwijał. Nasz zespół posiada wszystkie niezbędne kompetencje do pracy z projektami internetowymi o dowolnej złożoności. W związku z tym podejmujemy się również zadań związanych z wdrażaniem zmian na stronie.

Usługa pozycjonowania w Warszawie jest kompleksową promocją projektów w wyszukiwarkach, portalach społecznościowych oraz innych serwisach. Analizujemy każdy projekt: jego mocne strony, odbiorców i konkurencję. Korzystamy z naszego doświadczenia i najlepszych praktyk i zawsze szukamy nowych możliwości. Osiągamy doskonałe pozycje stron oraz zwiększamy ruch i liczbę konwersji. Zapewniamy obniżenie kosztów ruchu i konwersji, pozyskiwanie większej liczby zamówień przy tym samym budżecie, osiąganie i ciągłe doskonalenie wyników biznesowych klienta.